Наши консультанты
Телефоны:

095-512-91-35

063-333-19-00

 

ВСЕ КОНТАКТЫ
free web site clock информер часов на сайт

Яндекс цитирования

ЗАО ДОРИС - Интернет провайдер в Донецке

26.10.2017

Системи охорони складських приміщень

На Вашому складі зберігається велика кількість товарів Ви переживаєте про їх збереження. Це цілком нормально якщо у Вас немає системи безпеки. Системи безпеки на складах встановлюють такі як: відеоспостереження, сигналізації, пожежні сигналізації. Система відеоспостереження дозволяє спостерігати за тим, що відбувається на складі в даний час і контролювати робочий процес, якщо Ви знаходитесь не на місці. Так само Ви можете переглядати відеозаписи в будь-який зручний для Вас час. Це допоможе зменшити кількість крадіжок і краще контролювати роботу персоналу.

Відеоспостереження можна зробити цілодобовим або в певний час, наприклад, в робочий. Не рідко на складах використовують і послуги фізичної охорони, яка здійснюється спеціально підготовленою людиною. Добре коли на додаток до відеоспостереження використовується і сигналізація, яка оснащена датчиками реагування на тепло, на рух, проти розбиття скла, відкриття вікон і дверей. У всіх цих випадках, коли спрацьовує хоч один з датчиків, приводиться в дію сигналізація.

Сигналізація може бути автономна або та яка підключена до пульта системи охорони. Автономна сигналізація при проникненні включає сирену. Така сигналізація використовується для відлякування злодіїв або для оповіщення охоронця, який постійно знаходиться на території. Сигналізація, яка підключена до пульта охоронної фірми, одна з найнадійніших охоронних систем. При спрацьовуванні датчиків сигнал відразу ж йде на пульт охорони, звідки його передають групі швидкого реагування, і хлопці відразу ж виїжджають на Ваш об'єкт. Час прибуття близько 5 хвилин.

Так само є така функція як Тривожна кнопка. Нею може скористатися охоронець, який знаходиться на території, що охороняється, якщо він бачить, що врегулювати ситуацію самостійно не вдасться. Ще на складах використовуються протипожежні сигналізації, які так само сповіщають або спеціальну організацію про загоряння або власника складу. Такі сигналізації можуть сповіщати про витік газу або можуть загасити пожежу, витягнути дим із приміщення. Не мало важливо використовувати охоронні сигналізації для складських приміщень та для прилеглих території. Для цього існують спеціальні технічні пристрої, які працюють при будь-якій погоді і вони вандало-стійкі та дають відмінні результати з охорони. Без системи охорони складно обходиться в даний час.

 

Атлантида