Наши консультанты
Телефоны:

095-512-91-35

063-333-19-00

 

ВСЕ КОНТАКТЫ
free web site clock информер часов на сайт

Яндекс цитирования

ЗАО ДОРИС - Интернет провайдер в Донецке

10.12.2017

Навіщо вживати спортивне харчування спортсменам-аматорам

Нерідко людина вважає, що спортивне харчування вживають лише атлети-професіонали, і дивується, навіщо ж купив протеїн колега, який займається в залі не для змагань. Хоча насправді спортпит може стати в нагоді навіть тим людям, які не тренуються в тренажерному залі, а просто ведуть активний спосіб життя. У цій статті розповімо, яку користь несуть спортивні добавки, чому вони потрібні не тільки професіоналам і як їх можуть вживати люди-неспортсмени.

Для початку варто відзначити, що спортивне харчування абсолютно не має відношення до гормональних препаратів (анаболічних стероїдів). Його не «колять» в біцепс, воно не порушує гормональний фон і після нього не може бути порушень функціонування внутрішніх органів. Спорпит – це біологічно активні добавки, які доповнюють раціон людини поживними речовинами.

Якраз останнє речення попереднього абзацу і описує головну користь, особливо для атлетів-новачків. При підвищених регулярних фізичних навантаженнях організму потрібно набагато більше білків, вуглеводів і корисних жирів, відповідно, зростає потреба і в клітковині, вітамінах, мінералах і інших речовинах. Це означає, що з привнесенням в життя тренувань потрібно набагато більше їсти. При цьому їсти не що завгодно, аби шлунок забити, а корисні продукти: рис, гречка; відварне, на пару або приготоване на грилі м'ясо (не смажене); рибу, яйця, підвищену кількість овочів і фруктів. І багатьом людям це дається важко, оскільки просто не виходить «запихатися» 4-5 порціями рису і 2-3 – курячих грудок.

І ось для вирішення цієї проблеми найкраще підходить базове спортивне харчування, а саме протеїн і гейнер, які постачають додаткову кількість білка і вуглеводів відповідно. Якщо говорити грубо, уявіть: можна з'їсти 250 г відвареного курячого філе або з'їсти 150 г філе і випити 1 смачний протеїновий коктейль. Однак, якщо ніяких труднощів не складає перший варіант, то ці спортивні добавки дійсно ні до чого. Але за статистикою, більше людей схильні до другого варіанту.

Базове спортивне харчування допомагає також зайнятим людям, у яких немає часу готувати достатні обсяги їжі. Адже змішати коктейль займає не більше 5 хвилин, а користь та ж сама. Звичайно, не можна весь раціон харчування замінити спортпитом: можна тільки частково.

Грамотно підібране спортивне харчування, яке вживається розумно, – це відмінний помічник і атлету-аматору, і професіоналу, і людині з активним стилем життя.

Джерело

 

Атлантида