Наши консультанты
Телефоны:

095-512-91-35

063-333-19-00

 

ВСЕ КОНТАКТЫ
free web site clock информер часов на сайт

Яндекс цитирования

ЗАО ДОРИС - Интернет провайдер в Донецке

21.2.2018

Важлива інформація про L-Carnitine 100% Pure

 

L-Carnitine 100% Pure – надефективна спортивна добавка з жироспалюючим ефектом – чистий Л-карнітин в порошковій формі. Основна дія – сприяє спалюванню зайвих жирових запасів і зниженню ваги поступово – тобто природним для організму шляхом без навантаження на серце. Всього за місяць можливо скинути 2-15 кг: результат безпосередньо залежить від регулярних грамотних тренувань і налагодженого раціону харчування. Також карнітин допомагає домогтися більш вираженого промальовування м'язів за рахунок зменшення жирового прошарку під шкірою.

Л-карнітин відомий ще тим, що сприяє зміцненню серцевого м'яза. Люди, які не займаються спортом, вдаються до цієї добавки для стабілізації роботи серцево-судинної системи і профілактики хвороб, пов'язаних з нею.

Дія L-Carnitine 100% Pure

  • Зниження маси тіла за рахунок надлишків жиру
  • Захист м'язової тканини від катаболічних процесів
  • Нормалізація метаболічних функцій
  • На періоді сушіння допомагає досягти рельєфності мускулатури
  • Покращує ментальну концентрацію, витривалість і загальне самопочуття

L-Carnitine 100% Pure проявляє жироспалюювальні властивості безпосередньо під час тренувального процесу. Карнітин відповідає за транспортування і переробку жирних кислот в організмі, направляючи їх в мітохондрії клітин з подальшим перетворенням в енергію. Простіше кажучи, коли організм піддається зверхнавантаженням (тренування), джерелом енергії стають саме жирові відкладення, і при бігу, заняттях кроссфітом, роботі з залізом вони «спалюються». До того ж, таким чином м'язи захищаються від катаболізму, так як не витрачаються BCAA під час физнагрузок. Тренування стають більш продуктивними, а результат порадує всього через місяць: більш підтягнуте і струнке тіло, промальовані рельєфні м'язи, більше сили і витривалості. Для цього, зрозуміло, необхідно тренуватися і правильно харчуватися: знизити споживання калорій в день на 500-1000 ккал, тобто дрібно і часто, вживати вуглеводи з низьким глікемічним індексом. Рекомендовано збільшити долю свіжих овочів та фруктів в денному раціоні: вони містять багато клітковини і виступають незамінним джерелом вітамінів.

Рекомендації щодо застосування L-Carnitine 100% Pure

Приймайте по 1000 мг 2 рази на день: з ранку на голодний шлунок і за півгодини до тренування. Згідно з дослідженнями, перевищувати 2 грами в добу не має сенсу.


Джерело: kiev-online.net.ua/reklamnoe-agenstvo/vse-o-klassicheskom-massazhe-rasskazhet.html

Атлантида