Наши консультанты
Телефоны:

095-512-91-35

063-333-19-00

 

ВСЕ КОНТАКТЫ
free web site clock информер часов на сайт

Яндекс цитирования

ЗАО ДОРИС - Интернет провайдер в Донецке

5.2.2019

Безпровідні сканери штрих-кодів

Безпровідний сканер штрих-коду – це особливий вид сканування обладнання, що виконаний за безпровідною технологією. Їхня особливість полягає в тому, що сканери працюють віддалено від комп’ютерів та касових апаратів, тобто, без проводу, який поєднує його з пристроєм.

Що таке безпровідні лазерні сканери штрих – коду?

Такий вид сканерів дуже зручний та дозволяє оператору зчитувати штрих-код товару з високих стелажів або віддалено на складі. Безпровідні сканери бувають різних типів.

Функції, які виконують сканери штрих-коду і в чому їхня перевага

Головне завдання безпровідних сканерів не відрізняється від завдань сканерів інших видів. Вони сканують штрих-коди товару та передають інформацію про товар в облікову систему (наприклад, в 1С). Прилади працюють на акумуляторах та не прив’язана до проводу або електричної мережі. Оператори можуть перебувати від бази в радіусі до 80-100 метрів та безперебійно сканувати товар, що звичайно, підвищує ефективність роботи. Крім того, безпровідний сканер штрих-коду ідеально підходить для інтеграції з 1С, що полегшує ведення облікової документації.

Використання безпровідних сканерів штрих-кодів

Існує кілька видів безпровідних сканерів. Всі вони відрізняються за типом передачі даних:

  1. Через радіоканал. Передають інформацію за допомогою спеціальної підставки, що комплектується разом зі сканером. Він може передавати дані про товар через USB або RS232. Спеціальна підставка одночасно є зарядним пристроєм для сканера. Використовується такий вид пристроїв переважно для великих складів та оптових торговельних точок. Існує два види підключення до бази (підставки) для сканера. Перший – коли до єдиної бази підключається один сканер. Інший – «мульти-точка», спосіб, коли до однієї бази підключається 1-3 сканери.
  2. Через Bluetooth. Пристрій передає інформацію про товар через канал Bluetooth. Такі сканери не мають широкого радіусу дії та переважно працюють на відстані до 10 метрів від бази. Досить часто такі пристрої використовуються в невеликих магазинах або аптеках.
  3. Через Wi-Fi. Безпровідний сканер Wi-Fi має широкий радіус дії на відстані до 100 метрів. Працюють такі пристрої за технологією Wi-Fi, відповідно можуть мати зразу декілька точок доступу до системи обліку. Такі пристрої використовуються у великих супермаркетах, складських приміщеннях та торгівельних центрах.

Практично будь – який безпровідний сканер штрих – кодів виготовляється з вбудованою пам’яттю. Це зроблено для того, щоб у випадку втрати сигналу інформація не загубилася, а накопичувалася в пристрої. Після того, як сканер знову з’явиться в зоні дії сигналу, інформація автоматично передається на комп’ютер. Варто пам’ятати, що не всі моделі мають вбудовану пам'ять. Є апарати, де функцію збереження інформації потрібно налаштовувати за допомогою спеціальних програм. Існують також безпровідні сканери штрих – кодів з клавіатурою для введення даних та налаштування програм.

Переваги безпровідних сканерів

Основна перевага безпровідного сканера у відсутності його прив’язки до місцевості. Крім того, в цього приладу існує перелік інших переваг:

  • Обладнання зразу після підключення готове до роботи;
  • Немає ризику заплутатися у проводах та випадково скинути сканер зі столу;
  • Для зчитування коду, потрібно піднімати габаритний товар;
  • Прилад простий у використанні та не потребує додаткового навчання;
  • Моментальна передача даних на пристрій.

Вартість

Вартість безпровідних сканерів штрих-коду залежить від типу моделі та функціональної складності. Придбати безпровідні апарати будь – якого типу можна в нашому інтернет – магазині. Ми пропонуємо лише якісний товар, від відомих виробників.Атлантида